El parduotuvių nuoma

Elektroninių parduotuvių nuoma

Elektroninių parduotuvių nuoma tai vienas greičiausių, paprasčiausių, taip pat ir mažiausiai rizikingų būdų pradėti prekiauti internetu.

Ši paslauga standartiškai suteikiama užsakius svetainės talpinimo ir priežiūros paslaugą ir nieko papildomai nekainuoja.

Jums tereikia turėti www svetainės adresą (domeną), jį galime Jums registruoti ir mes.

Pasirinktu adresu sukuriama vieta serveryje ir diegiama elektroninės parduotuvės valdymo sistema. Dažniausiai naudojame Magento sistemą, bet jei turėtumėte pageidavimų, galime dirbti su bet kuria Jūsų pasirinkta el. prekybos turinio valdymo sistema.

Įdiegus sistemą Jums bus pasiūlyta pasirinkti vieną iš sukurtų tipinių dizaino variantų, arba užsisakyti individualaus dizaino sukūrimo elektroninei parduotuvei paslaugą.

Pagal šalį, kurioje ar kuriose vyks elektroninė prekyba jums bus pasiūlyta kalbų integracija, galimos mokėjimų sistemos ir kiti atsiskaitymo būdai, taip pat prekių pristatymo valdymo variantai.

Kiek viskas kainuos priklausys nuo Jūsų poreikių, nuo internetinės parduotuvės vizijos. Jei pakaks standartinių sprendimų, jums bus pasiūlyta paslauga nemokamai, mokėti turėsite tik už internetinės svetainės priežiūrą ir talpinimą.

Jei ši paslauga Jus sudomino, susisiekite žemiau nurodytu telefonu ar elektroniniu paštu. Kaina nėra nurodoma iš karto, nes kiekvienas projektas yra skirtingas tiek apimtimi dėl prekių skaičiaus, tiek sudėtingumu iš dizaino ir iš programavimo pusės.

Papasakokite apie savo viziją, o mes padėsime ir žengiant pirmuosius žingsnius, ir plėtimosi laikotarpyje.

Augant projekto dydžiui bei lankomumui, anksčiau ar vėliau teks sistemą tobulinti, ar net keisti į galingesnę ir protingesnę, didinti serverio resursus arba kelti projektą į specialiai jam paruoštus serverius.

Lauksime Jūsų skambučių:
Mob.: +370 689 37799
Jūsų laiškų: info@studio4d.lt
Skype: studija4d

Jūsų virtualus partneris Studija 4D

6 Item(s)

per page

Set Descending Direction

6 Item(s)

per page

Set Descending Direction
www kurimas svetainiu