El. parduotuvių verslas

Kaip pradėti prekiauti internete, internetinės parduotuvės kūrimas ir naujovės

   QR parduotuvių kūrimasAtrodytų šiais laikais pradėti prekiauti internete yra visai paprasta. Daugybė elektronines parduotuves kuriančių arba jas nuomojančių  įmonių gali nebrangiai suteikti Jums el. prekybos platformą už prieinamą kainą. Belieka patalpinti prekes, reklamą Facebook svetainėje, Google ir laukti kol pirkėjai pradės pirkti. Tačiau realybė kur kas sudėtingesnė ir reikalaujanti daug pastangų, darbo bei užsispyrimo. 

   Pirma pasitikrinkite ar produkcija, produktas kuriuo prekiausite turės paklausą. Internete yra daug informacijos apie internetinę rinkodarą, todėl šiame straipsnyje į tai nesigilinsime, pakalbėsime daugiau apie internetinės ir realios prekybos derinimą, kad pasiektume kuo platesni pirkėjų ratą, gautume geresnius pardavimų rezultatus.

   Instrumento, per kurį planuojama internetinė prekyba, konkrečiai el. parduotuvės sukūrimas, būtų kitas labai svarbus žingsnis. Išvaizda, firminis stilius, funkcionalumas, atsiskaitymo bei prekių pristatymo būdai. Viskas turi būti gerai apgalvota, suderinta ir įdiegta šiame etape.

   Po internetinės parduotuvės sukūrimo, kūrėjas apmoko pardavėja kaip naudotis prekybine platforma, paaiškina kaip pildoma produkcija, kaip valdomi pirkimų procesai, kaip ir kokiomis taisyklėmis vadovautis suvedant informaciją, kad Google ir kitose paieškos sistemose būtumėte kuo geriau matomi.

   Toliau optimizavimas paieškų sistemoms, reklama Facebook, Google, nišiniuose portaluose, kuriuose  lankosi Jūsų potencialūs pirkėjai ir kiti internetinio marketingo būdai kuriuos kiekvienas pardavėjas atranda savaip.

   Jei esate gamintojas arba išskirtines teises į produkcijos pardavimus turinti įmonė, turite viską sėkmingos prekybos pradžiai. Bet jei tais pačiais produktais jau prekiauja ir kiti, pagalvokite kodėl pirkėjai turėtu pirkti būtent pas jus? Čia teks pasitelkti daugiau išradingumo ir fantazijos.

   Jei esate priversti siūlyti didesnę kainą nei kitose jau sukurtose el. parduotuvėse, kad galėtumėte užsidirbti, žinokite, kad internete pirkėjas nesunkiai patikrina kurioje el. parduotuvėje yra pigiau ta pati prekė.

   Nuomonės susidarymui kaip pigu ar brangu toje ar anoje internetinėje parduotuvėje pirkėjui pakaks palyginus vieną prekę, todėl kaina tai pats jautriausias rodiklis, po to, žinoma, eina paslaugos kokybė, firmos patikimumas, įvaizdis ir el. parduotuvės patrauklumas.

   Parduokite produktus įvairiais būdais. Elektroninė parduotuvė turėtų būti neatsiejama dalis nuo realios prekybos. Galvojant ar apsimoka, vertinti reikėtų bendrai pasiektus rezultatus, o ne kiek pirko per el. parduotuvę atskirai. Pirkėjas gali pačiupinėti prekę Jūsų realioje parduotuvėje, bet sudvejojęs dėl kokių nors priežasčių nenusipirkti, tačiau grįžęsnamo visgi apsigalvoti, prisijungti per internetą prie Jūsų el. parduotuvės ir atlikti užsakymą. Taip pat ir atvirkščiai. Jūsų internetine parduotuve tam tikra dalis pirkėjų mielai naudosis kaip produkcijos katalogu, o išsirinkę prekę važiuos į realią parduotuvę jos įsigyti.

   Elektroninių parduotuvių kūrimasDar vienas būdas pasiekti platesnį ratą pirkėjų tai QR kodai. Uždėjus QR kodo paveikslėlį ant žurnale ar gatvės plakate, ar stende pavaizduotoje produkto reklamoje, mes kaip ir sukuriame ryšį tarp realios ir virtualios realybės. Mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu nuskenavus kodą, atsidaro el. parduotuvė su esama preke tiesiai mobiliajame įrenginyje, belieka keliais mygtuko paspaudimais atlikti pirkimą ir prekė pristatoma tiesiai į namus. Tai ne tik laiko ir pinigų taupymas, tai smagu ir madinga.

Šių laikų prekyba apjungia realias parduotuves su elektroninėmis parduotuvėmis, mobiliųjų telefonų ir planšetiniųkompiuterių aplikacijomis.

Dirbame tam, kad padėtume įgyvendinti Jūsų verslo idėjas, džiaugsimės kartu pasiektais rezultatais, stengsimės visada likti reikalingais.

 

Jūsų verslo partneris Studija 4D

 

There are no products matching the selection.

www kurimas svetainiu