El. parduotuvių kūrimas

Internetinių parduotuvių kūrimas

Profesionalus elektroninių parduotuvių kūrimas už prieinamą kainą. 

Kuriame el. parduotuves išsimokėtinai.

Nuo to kaip bus kuriamas jūsų verslas, kiek bus paklausus ir kaip gerai reklamuojamas produktas priklausys ir internetinės prekybos sėkmė. Suprasdami kaip sunku pradėti verslą kai trūksta pinigų, siūlome variantą, už sutektas interneto parduotuvės sukūrimo paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai, lygiomis dalimis kas mėnesį. Be pabrangimo (0%).

Galimi ir el. parduotuvės nuomos variantai. Tokiu atveju mėnesinės įmokos yra labai mažos ir tai puiki proga išsamiau susipažinti su el. prekyba. 

Priklausomai nuo dizaino sprendimų, atsiskaitymo galimybių, produkcijos ypatybių ir apimties, kitų techninių reikalavimų priklauso ir el. parduotuvės sukūrimo kaina.

Internetinės parduotuvės sukūrimo kainos prašome teirautis telefonu +370 689 37799 arba el. paštų info@studio4d.lt. Jei neturite pakankamai žinių išsamiam pageidaujamos elektroninės parduotuvės apibūdinimui, tiesiog paskambinkite telefonu, mielai jums padėsime.

Magento elektroninė komercijos sistema

Magento dizaino kūrimas ir programavimo paslaugos.

Magento yra atviro kodo elektroninės prekybos sistema, kurią sudaro daug naudingų funkcijų bei modulių. Nusprendus kurti internetinę parduotuvę su šia sistema belieka tik užsakyti dizaino sukūrimo, sistemos diegimo ir konfigūravimo paslaugas, o pačią sistemą nemokamai siūlo Magento kūrėjai.

Magento eCommerce internetinėje svetainėje www.magentocommerce.com yra daugybė modulių.

Juos programuoja nepriklausomi programuotojai, įvairios įmonės. Tai užtikrina saugią ateitį jūsų investicijai.

Mūsų specialistai atliks Magento dizaino kūrimo darbus, kurie atitiks jūsų poreikius šiandien ir vystant projektą ateityje.


Keletas mūsų Magento siūlomų paslaugų:

Dizainas – pritaikome prie parduotuvės idėjos stilių iš nemokamų esamų šablonų arba siūlome visiškai naujo unikalaus dizaino sukūrimo paslaugą pagal jūsų poreikius.
Integracija – atliekame modulių bei aplikacijų diegimus pvz.: eBay , Amazon, Facebook, Google +1 ir pan.
Plėtra – kuriame pagal užsakymą dizaino šablonus, pritaikome naujiems jūsų internetinių parduotuvių projektams, arba esamo projekto vystymui, diegiame naujas funkcijas, modulius, programuojame individualiai.
Pagalba – apmokome kaip naudotis Magento prekybos sistema, suteikiame reikalingą pagalbą operatyviai, laiku.
Atnaujinimai – Magento sistema išleidžia naujas versijas, kurios ne tik patrauklios naujomis funkcijomis, atnaujintu sistemos dizainu, bet ir reikalingos svetainės saugumui bei stabiliam darbui užtikrinti.
SEO - Magento yra paieškos sistemoms draugiška elektroninės komercijos sistema, konsultuojame kaip pildyti teisingai informaciją bei administruoti svetainės turinį, kad jūsų Magento parduotuvės reitingai, SEO rezultatai atitiktų įdėtas pastangas.

Vienas iš didžiausių Magento sistemos privalumų yra tai, kad svetainės valdymą gali išmokti kiekvienas, tam nebūtinas ilgas ir varginantis mokymosi procesas, jau po kelių pamokų iškarto galite tvarkyti prekių kategorijas, kelti naujas prekes, priimti užsakymus ir valdyti klientus.
Didėjantis Magento sistemos populiarumas rodo, kad šių dienų interneto verslininkai tiki šia sistema ir kuria sėkmingus verslus interneto platybėse. 

Taip pat siūlome individualaus programavimo paslaugas diegiant nestandartinius elektroninės komercijos sprendimus.

Programavimo kaina priklauso nuo svetainės sudėtingumo: dizaino sprendimų, administravimo galimybių, mokėjimo sistemų diegimo ir pan. 

Teikiame el.parduotuvių optimizavimo paieškos sistemoms paslaugas. Daugiau apie SEO optimizavimą skaitykite SEO optimizavimas svetainės skyrelyje.


Raktažodžiai: internetinių parduotuvių kūrimas, elektroninių parduotuvių kūrimas, e parduotuves kurimas, parduotuvių kūrimas kaina, Magento, PrestaShop.

 

Nėra jokių prekių, atitinkančių pasirinkimą.

www kurimas svetainiu