Svetainių kūrimas

PROFESIONALUS INTERNETINIŲ SVETAINIŲ KŪRIMAS

Šiais laikas interneto svetaines kuria ir moksleiviai ir solidžią programavimo patirtį turintys specialistai.
Laisvai samdomi web dizaineriai retai būna geri tokių skirtingų sričių kaip dizainas ir programavimas specialistais. Dažniau tai programuotojas su pomėgiu į dizainą. Dizaineris, kuris atsakingas už svetainės dizainą taip pat turi gerai išmanyti šiuolaikinių tinklalapių kūrimo standartus, turėti ne mažą patirtį bendradarbiaujant su programuotojais. Todėl geros svetainės sukūrimui būtina gera, patyrusi šių sričių specialistų komanda, tai mes ir siūlome!
 
Panagrinėkime plačiau. Pagrindinės internetinių tinklalapių sudedamosios dalys yra: dizainas, programa ir turinys, kuris susideda iš teksto ir nuotraukų. Viskas patalpinama į serverį, kur svetainė tampa pasiekiama tam tikru www adresu, svetainės domenu.
 
Dizainas - tai tinklapio veidas, atpažįstamumas, nuotaika ir įspūdis. Dizaino kūrimo meno žmonės mokosi ne vienerius metus.
Išvada paprasta, svetainės dizainą turi kurti profesionalus dizaineris.
 
Programavimo dalis ypatingai yra svarbi. Prastai suprogramuotos svetainės sunkiai randamos paieškose Google, Bing ir pan. Jų užsikrovimo greitis būna lėtesnis, todėl prastesniu internetu besinaudojantys svetainės lankytojai bus nepatenkinti. Dėl galimų klaidų svetinė gali būti nulaužta, o jos vietoje patalpintas virusas, kuris gali padaryti didelę žalą tiek jūsų įvaizdžiui tiek potencialiems klientams, kurių kompiuteriai gali būti apkrėsti virusu po apsilankymo jūsų svetainėje. 
Ir priešingai, kai darbas yra atliktas tinkamai, tinklapis korektiškai ir greitai veiks visose populiariausiose naršyklėse, tinklapio kūrimui pasirinktos technologijos bus optimaliai pritaikytos nūdienai, mobiliems įrenginiams ir planšetiniams kompiuteriams. Mes suteikiame garantijas savo kūriniams, saugome jas nuo galimų nulaužimų, esant nelaimei skubiai sprendžiame problemas.
 
Internetinės svetainės turinys. Tinklapio administratoriaus laikas keliant informaciją, straipsnius, nuotraukų galerijas yra ypatingai svarbus niuansas svetainės sėkmingam gyvavimui. Prastai suprogramuotoje turinio valdymo sistemoje šis darbas bus monotoniškas, sudėtingas ir varginantis, gali net strigti. Dėl šios priežasties grandine vilktųsi sekančios problemos tokios kaip nukentėjęs svetainės randamumas paieškose, dėl retesnio informacijos atnaujinimo lankytojai rečiau į ją užsuktų. 
Kad interneto svetainė būtų įdomi, lengvai randama paieškose, kad būtų tikras potencialių klientų “siurblys”, turite ypatingą dėmesį skirti tekstams. Juos skaitys ir vertins ne tik žmonės, bet ir paieškų robotai.
Norėtusi galvoti, kad niekas kitas geriau neišmano jūsų veiklos srities nei jūs patys, bet geram teksto parengimui to neužtenka. Tekstų kūrimas yra taip pat menas, kurio žmonės mokosi ilgus metus, o parengti gražų, teisingą tekstą pagal šiuolaikinius SEO (svetainių optimizavimo paieškų sistemoms) principus, nėra paprasta.

Mes siūlome tekstų interneto svetainėms kūrimo paslaugas. Mūsų SEO specialistai bendradarbiaudami su tekstų rašymo meistrais kuria puikius puslapių turinius, kuriuos greitai pamėgsta ir paieškų robotai ir skaitytojas gauna naudingą informaciją, kuria mielai pasidalina su savo draugais. 

6 prekė(s)

per puslapį

Mažėjantis

6 prekė(s)

per puslapį

Mažėjantis
www kurimas svetainiu