SEO optimizavimas

SEO (Search engine optimization) - svetainių optimizavimas paieškoms.

SEO optimizavimas - www kurimas - internetines parduotuves, elektronines parduotuves, interneto svetaine, tinklapiai, web dizainas, svetainės dizainas.

Internetinės svetainės optimizavimas paieškos sistemoms - efektyviausia reklama internete.
Apytiksliai virš 95% interneto vartotojų Lietuvoje informacijos ieško per Google.

Mes siūlome svetainių optimizavimo paieškos sistemoms paslaugas.
Parenkame tinkamus raktažodžius jūsų verslui prieš tai juos patikrinę su specialia programine įranga, kuri parodo ne tik raktažodžio populiarumą, bet ir konkurencingumą, tai labai svarbu renkantis raktines frazes SEO darbui. 
Atliekame svetainės vidinį optimizavimą, kuris susideda iš svetainės kodo tikrinimo, klaidų taisymo, kad svetainė pilnai atitiktų tarptautinius tinklapių kūrimo standartus.
Jei reikia, papildomai programuojame tam, kad kiekvienas svetainės puslapis turėtų nesikartojančius raktažodžius, aprašymus, pavadinimus.
Redaguojame svetainės meta informaciją (raktažodžiai, aprašymai, pavadinimai), redaguojame tekstus, diegiame SEO draugiškus stilius, antraštes, alternatyvius pavadinimus, tekstus ir pan.

Po gerai atlikto vidinio svetainės optimizavimo, randamumo rezultatai aiškiai pagerėja, tačiau tai tik pirmas svetainės optimizavimo etapas. Toliau seka išorinis svetainės optimizavimas. Tai atgalinių nuorodų kūrimas, partnerių paieška, SEO rezultatų stebėjimas ir kiti veiksmai, kurie turi būti atliekami nuolatos, svetainės konkurencingumui užtikrinti.

Jūsų virtualus partneris Studija 4D

9 prekė(s)

per puslapį

Mažėjantis

9 prekė(s)

per puslapį

Mažėjantis
www kurimas svetainiu