Žaidimų kūrimas

Kuriame žaidimus - žaidimai mobiliems telefonams, žaidimų kūrimas pagal užsakymą.

Kūrybinė grupė „Studija 4D” siūlo kompiuterinių žaidimų kūrimo paslaugas.
Internetinių kompiuterinių žaidimų ir mobiliųjų telefonų žaidimų kūrimas.
Esame atviri Jūsų pasiūlymams.

Jūsų partneris Studija 4D


Čia keletas pavyzdžių:

Pilies užgrobimas

“Pilies Užgrobimas” – strateginis žaidimas, sukurtas Lietuvoje! Žaidimas perkels Jus į karalystę, gyvavusią prieš kelis šimtus metų. Ramiai gyvenusią karalystę užklupo neramumai, kai gyventojus užpuolė žiaurumu garsėjančios klajoklių gentys. Priešai nepagailėjo nei valdovų, nei paprastų valstiečių agresijos. Sutelkęs visas pajėgas, Jūs sukylate į kovą prieš užkariautojus. Įsijauskite į karvedžio vaidmenį ir valdydami savo kariuomenę išvaduokite gimtosios karalystės pilis. Atkeršykite už savo tėvo mirtį ir tapkite visos šalies gelbėtoju!
Patraukli grafika, nesudėtingas žaidimo valdymas ir įtraukiantis siužetas suteiks Jums daug malonių akimirkų. Pasinerkite į viduramžių pasaulį ir pajuskite senovės Lietuvos dvelksmą!

 

Žaidimų kūrimas Žaidimų kūrimas

 

Goofy Dream

Tai arkadinė trečio asmens šaudyklė. Jaunas berniukas pakliuvęs i gąsdinantį sapnų pasaulį yra priverstas įveikti labiausiai jo bijomus ir nemėgstamus personažus. Vaikas gali pasitelkti savo mėgstamiausius ginklus, tačiau erdvė, kurioje jis yra priverstas kautis priklauso nuo priešo. Sapnai gali būti įvairūs, bet dažniausiai yra kiek groteskiški ir baisūs, nei mieli ir jaukūs - tokia jau ta košmarų prigimtis Žaidimo grafinis apipavidalinimas yra gražiai stilizuotas , kad atspindėtų vaiko sapnų pasaulį ir, kad sukurtų žaidėjams fantastinę atmosferą.

 

Žaidimų kūrimas Žaidimų kūrimas

 

BeGone

Teroristų būrys siekia išgabenti narkotikų krovinį į kitą šalį, tačiau netikėtai pasirodęs amerikiečių SWAT būrys stengiasi sugriauti visus nevydonų planus! Jums nereikia nieko įdieginėti, nieko reguliuoti. Tiesiog spaudžiate nuorodą ir žaidimas pasileidžia Jūsų naršyklės lange! Pamatysite pritrenkiančią grafiką, mėgausitės žaidimu su bičiuliais ar kitos šalies gyventojais ir dalyvausite neįtikėtino veiksmo sūkuryje! Galimybė pirkti ginklus ir keisti komandą leidžia rasti mėgstamiausia savo žaidimo stilių ir bet kada prisijungus juo mėgautis.

 

Žaidimų kūrimas Žaidimų kūrimas

Nėra jokių prekių, atitinkančių pasirinkimą.

www kurimas svetainiu